Описание

Міні-погодна станція Hunter MWS (дощ-вітер)

Міні-Погода Станція Контролює систему автоматичного поливу за допомогою датчиків вітру, дощу та температури. Наявність різноманітного клімату може хитро негативно впливати на Ваш бюджет, який пов’язаний з Вашою іригаційною системою. Безперечно, Ви можете просто дивитися у вікно кожен день і вирішувати коли запускати полив, але це прибирає сам сенс автоматичної роботи системи.

Дійсно, що Вам потрібно – це автоматичний пристрій, який самостійно прийматиме рішення на дозвіл поливу в залежності від сили вітру, сили дощу або сильного зниження температури. З міні-погодною станцією Hunter MWS, Ви отримуєте три унікальні датчики різного типу в одній компактній складальній одиниці. Датчик дощу Mini Clik вимикає дощувачі під час дощу і втримує їх у вимкненому стані, компенсую кількість опадів, що випало під час дощу.

Датчик морозу Freeze-Clik автоматично запобігає активації системи, зупиняючи потік води, коли температура навколишнього середовища близька до замерзання. Датчик вітру Wind-Clik вимикає систему під час сильних поривів вітру, а потім автоматично її перезапускає, коли погодні умови стають сприятливішими.

Легка в установці та легка у використанні, міні-погодна станція бере на себе відповідальність за той час, протягом якого Ви не повинні здійснювати полив.

Виробник: HUNTER (USA)